top of page
Image by Sophie

PROLACTON®

10 laktobaktēriju un bifidobaktēriju celmu. 12 miljardi dzīvotspējīgu baktēriju 1 kapsulā. Mikroorganismu stabilitāti un dzīvotspēju nodrošina patentēts mikrokapsulācijas process.

Prolacton.png

Prolacton ir augstā mikroorganismu kvalitātes formula, kuras pamatā ir labi zināmi un zinātniski dokumentēti celmi ar simbiotisku iedarbību

Prolacton-plus-lv.jpg

5 laktobaktēriju un bifidobaktēriju celmu. 5 miljardi dzīvotspējīgu baktēriju 1 kapsulā. + Gremošanas enzīmu komplekss. + Vitamīns C. Mikroorganismu stabilitāti un dzīvotspēju nodrošina patentēts mikrokapsulācijas process.

Mikrobiota ir zarnu mikroflora. Katra cilvēka mikrobiota ir unikāla. Tā ir svarīga, jo nosaka to, kā cilvēks cīnās ar slimībām, sagremo pārtiku un pat ietekmē garastāvokli un psiholoģiskos procesus.

 

Cilvēka organisms satur triljonus mikrobu vai baktēriju, tostarp arī kaitīgas baktērijas, kas var izraisīt kuņģa-zarnu trakta lokālas infekcijas. Uztura papildināšana ar prebiotikām, probiotikām un citām piedevām var palīdzēt uzturēt jūsu gremošanas sistēmu veselīgu.

 

Probiotikas ir dzīvas baktērijas un raugi, kas noderīgi jūsu gremošanas sistēmai. Probiotikas varat atrast uztura bagātinātājos un dažos pārtikas produktos, piemēram, jogurtā. Probiotikas palīdz līdzsvarot jūsu “labās” un “sliktās” baktērijas.

Image by Dan Gold
bottom of page